PERUZA sadarbībā ar “Rāmkalni Nordeco” veic pētījumu, lai izveidotu jaunas cidoniju un rabarberu apstrādes tehnoloģijas un izstrādātu iekārtu prototipu ERAF programmas atbalstītajā projektā Nr.1.2.1.1/18/A/002 “LATVIJAS PĀRTIKAS NOZARES KOMPETENCES CENTRS”

Share This Post

Laika posmā no 17.02.2020 līdz 15.05.2020 pētījuma veikums 3.periodā: cidoniju un rabarberu griešanas iekārtu detaļu izgatavošana un montāža.

Darba daļā ar cidonijām  tiek izgatavotas iekārtas pamatdaļas, kuru montāža notiks nākamajā periodā. Pēc montāžas tiks veikta testu sērija, lai pārbaudītu pilna izmēra iekārtas kopējo veiktspēju un ieviestu korekcijas

Darba daļā ar rabarberiem tiek izgatavotas iekārtas pamatdaļas un tiek veikta to montāža. Pēc montāžas tiks veikta testu sērija, lai pārbaudītu pilna izmēra iekārtas kopējo veiktspēju un ieviestu korekcijas. 1.attēlā redzams samontētais rotējošo nažu bloks, bet 2.attēlā redzama daļēji samontēta griešanas iekārta.

1.att.  Samontētais rotējošo nažu bloks

2.att. Daļēji samontēta griešanas iekārta

Raksts ievietots: 25.05.2020

Get your free product catalogue now!

Sign up to receive our newsletter about the most recent projects and more, and instantly receive our product catalogue in your inbox!

We take your privacy very seriously and will only use your submitted data as described in our privacy policy.

More To Explore

Get your free product catalogue now!

Sign up to receive our newsletter about the most recent projects and more, and instantly access our full product range catalogue which includes detailed information of all our base products and solutions! 

We take your privacy very seriously and will only send the occasional newsletter about our company, the most recent projects and more. You can opt out any time.

To provide a better service to you our website uses cookies. Learn more in our Privacy Policy.